YOOtheme

Herinneren jullie de reportage nog die van Marc Van Lombeek en Carl Huybreghts maakten op een hete zondag in Mei '81?  Die reportage ging over een kampioenen wedstrijd in Derde Nationale B tussen KFC Witgoor Sport en Patro Eisden.  Of weten jullie nog dat er een stoet georganiseerd werd in de gietende regen ergens in 1983.  Deze stoet van Witgoor naar het gemeentehuis kwam er naar aanleiding van het 50 jarige bestaan van onze club.  Al deze beelden en nog andere unieke beelden over onze club die nog nooit in publiek vertoont zijn, werden zorgvuldig bewaard door oud speler Jos Staes.  

In samenwerking met Jos Staes himself en met Digicat tonen we deze compilatie over Witgoor Sport aan het publiek op vrijdag 31 januari.  De filmavond gaat door op vrijdag 31 januari, vlak voor de wedstrijd van onze beloften tegen Verbroedering Geel.  De film start omstreeks 18:30 uur en duurt ongeveer een uur.  We tonen niet alleen beelden over onze club, maar er zullen ook beelden te zien zijn rond de feestelijkheden van 50 jaar parochie.  Onmiddellijk na de film kan je de derby van de beloften meepikken.  Twee vliegen in één klap dus.

Na 31 januari wordt Digicat eigenaar van de beelden en zullen deze op hun website gepubliceerd worden.

Wil je de tijd van toen nog eens herbeleven?  Kom dan zeker naar Sportpark De Wouwer.  Het beloofd een avond te worden vol met leuke herinneringen aan de jaren 80.  Supporters met al aardig wat levenswijsheid zullen wellicht heel wat oude, vertrouwde gezichten herkennen en onze jonge veulens kunnen eens kennis maken met hoe het er toen allemaal in elkaar stak ...

alt


Laatste 2 resultaten

18-01-2020 19:30
 
KFCW 1 : 0 KFC St-Lenaarts
11-01-2020 20:00
 
FC Heur Tongeren 0 : 0 KFCW

Volgende wedstrijd

02-02-2020 15:00
 
VK Linden - KFCW

Onze hoofdsponsors

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner